Студентка 4 курсу факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Анна Фесик узяла участь у серії індивідуальних заходів для молодих спеціалістів із політики та в Лондонській конференції

Студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ЧНУ імені Петра Могили Анна Фесик пройшла конкурсний відбір та отримала можливість узяти участь у серії індивідуальних заходів для молодих спеціалістів із політики, а також у Лондонській конференції, що організовані Академією лідерства в міжнародних справах на базі Королівського інституту міжнародних відносин королеви Єлизавети II  Chatham House (Лондон, Велика Британія).

Захід відбувався протягом 20–24 червня 2022 року. За цей час Анна мала можливість послухати відомих спікерів, зокрема: доктора Леслі Вінджамурі, декана Академії лідерства в міжнародних справах QEII; Лауру Тістед, заступника керівника Академії лідерства в міжнародних справах QEII; Сера Родеріка Лайн KBE CMG, колишнього британського дипломата; Посла Чарльза Кроуфорда CMG; посла Джона Бака; Джеймса Ніксі, директора програми росії та Євразії в Chatham House; Джессіку Сесіл, директора і засновника Trusted News Initiative BBC тощо.

Під час програми студентка познайомилася із лідерами представниками різних країн, розширила коло професійного спілкування, поглибила своє розуміння критичних глобальних проблем, розвинула лідерські навички та отримала важливий досвід для майбутнього українського дипломата.

Вітаємо і пишаємося!