Студентка 3-го курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” стала переможницею гри «Aedis-Homes»

Завдяки партнерам з СІМА (Chartered Institute of Management Accountants) студенти факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили отримали можливість взяти участь в CIMA Business Game.

Йдеться про гру Aedis-Homes, де використані і перероблені в інтерактивну серію завдань та питань, соціологічні дослідження в галузі бізнесу, фінансів та нерухомості компанії «Aedis-Homes» (успішної будівельної компанії з Великобританії). Ділова гра дає можливість спробувати себе в ролі менеджера відомої британської будівельної компанії Aedis-Homes. На основі інформації про імідж, організацію, принципи компанії необхідно виокремити її сильні та слабкі сторони, підібрати можливості розвитку та підвищення прибутку.

Долучилися до гри студенти різних економічних спеціальностей, і вже маємо першого переможця – це Ольга Годунова, студентка 3-го курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Ольга поділилася враженнями: “Завершальним етапом гри є вибір стратегії діяльності компанії за пріоритетами на основі поданих альтернатив. Цікаво, що при фінальному виборі стратегії необхідно враховувати не тільки економічні фактори, а ще й екологічний вплив, репутацію, можливості виходу на нові ринки. Гра проводиться англійською мовою, що робить її, особисто для мене, ще більш цікавою та корисною!”

Тож, окрім фахових навичок учасники мають можливість повправлятись у знанні англійської мови (Business English). Також учасники можуть опанувати новий інструмент, адже гра створена на базі Microsoft Sway, яка є презентаційною програмою.

Приєднатись до CIMA Business Game  можна за посиланням.