Студентів Могилянки ознайомили з курсом від Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе»


З 28.09.20 по 02.10.20 в актовій залі університету проходило ознайомлення студентів-першокурсників ЧНУ імені Петра Могили з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе» та підписання Кодексу академічної доброчесності студента.

фото 1.JPG

Мета цього курсу полягає в інформуванні здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності.

Онлайн-курс призначений  учасникам  освітнього процесу для забезпечення довіри до результатів навчання та наукових  досягнень.
Курс складається з 4-х навчально-інформаційних модулів, що інформують про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності, відповідальність за її порушення та основи інформаційної культури для підвищення рівня академічного письма та  коректного оформлення навчальних та наукових робіт.

2.JPG

Онлайн-курс для студентів та науково-педагогічних працівників створений та модерований співробітниками Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Ганни Петроченко, за допомогою Медіацентру ЧНУ  імені  Петра Могили.

Кодекс академічної доброчесності студента зобов’язує додержуватися принципів академічної доброчесності як основи навчання, викладання  та наукових досліджень в університеті.

Захід проходив з урахуванням карантинних умов.

Події та оголошення


листопада
10
Запрошуємо на онлайн-подію “Літературознавство- XXI ст.”

Онлайн-подія « Л І Т Е Р А Т У Р О З Н А В С Т В О – Х Х І ст. »  Чорноморський національний університет імені Петра Могили за підтримки Міністерства освіти і науки України у рамках …

жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …