Студентів Могилянки ознайомили з курсом від Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе»

З 28.09.20 по 02.10.20 в актовій залі університету проходило ознайомлення студентів-першокурсників ЧНУ імені Петра Могили з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе» та підписання Кодексу академічної доброчесності студента.

фото 1.JPG

Мета цього курсу полягає в інформуванні здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності.

Онлайн-курс призначений  учасникам  освітнього процесу для забезпечення довіри до результатів навчання та наукових  досягнень.
Курс складається з 4-х навчально-інформаційних модулів, що інформують про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності, відповідальність за її порушення та основи інформаційної культури для підвищення рівня академічного письма та  коректного оформлення навчальних та наукових робіт.

2.JPG

Онлайн-курс для студентів та науково-педагогічних працівників створений та модерований співробітниками Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Ганни Петроченко, за допомогою Медіацентру ЧНУ  імені  Петра Могили.

Кодекс академічної доброчесності студента зобов’язує додержуватися принципів академічної доброчесності як основи навчання, викладання  та наукових досліджень в університеті.

Захід проходив з урахуванням карантинних умов.