Студентів-економістів ЧНУ імені Петра Могили з лекцією відвідав директор Миколаївської філії ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС Україна»


10 грудня 2019 року о 10:30 до ЧНУ імені Петра Могили завітав директор Миколаївської філії Товариства «ФРІДОМ ФІНАНС Україна» Сергій Платонов. До зустрічі були запрошені викладачі та студенти другого курсу факультету економічних наук.

Пан Сергій провів лекцію на тему ринку інвестування. Під час виступу доповідав про поширені міфи та популярні види інвестування, розповідав про явище фондового ринку, ознайомив аудиторію із процесом та ризиками вкладення грошей в акції та облігації. Також познайомив студентів та викладачів із самим Товариством «ФРІДОМ ФІНАНС Україна».

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС Україна» є українською інвестиційною компанією, що входить до складу міжнародного холдингу FREEDOM HOLDING CORP (США). Товариство здійснює депозитний, дилерський та брокерський види діяльності у сфері угод з цінними паперами, надає послуги відкриття, ведення та обслуговування рахунків у цінних паперах, консультує щодо управління та зберігання цінних паперів. Ключова спеціалізація – продаж державних облігацій. Також через компанії холдингу надається доступ на фондовий ринок США.

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС Україна» включено до списку 5 топових торговців на українському фондовому ринку, а також до переліку установ у державному реєстрі, які надають фінансові послуги стосовно цінних паперів з 26.10.2014 р.

Мета лекції – ознайомити студентів-економістів із практичною сферою діяльності інвестиційного ринку та закликати вже наразі почати розмірковувати щодо свого фінансового майбутнього.

Загалом, студенти ЧНУ імені Петра Могили є постійними учасниками тренінгів, лекцій від провідних фахівців з різних галузей та активно беруть участь у подібних зустрічах.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …