Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь

Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь. Це цикл програм, у яких показано творчу молодь міста Миколаєва.

Програма виходить на замовлення ТРК «Март», її можна переглянути на телеканалі «Март» або на ютуб-каналі MykoМолодь.

Проєкт створено задля того, аби розповісти про талановиту молодь Миколаєва, а також спростувати стереотип про те, що сучасне покоління гірше, ніж попередні. До участі у програмі вже було запрошено організаторку літературно-музичного проєкту, миколаївський музичний гурт та команду молодих художників, які малюють у стилі стріт-арту.

Заплановано випустити 8 роликів про творчих молодих людей, які не розчарувалися та продовжують творити і розвиватися в рідному місті. Щоб не пропустити випуски, стеж за проектом  в Instagram.