Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь

Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь. Це цикл програм, у яких показано творчу молодь міста Миколаєва.

Програма виходить на замовлення ТРК «Март», її можна переглянути на телеканалі «Март» або на ютуб-каналі MykoМолодь.

Проєкт створено задля того, аби розповісти про талановиту молодь Миколаєва, а також спростувати стереотип про те, що сучасне покоління гірше, ніж попередні. До участі у програмі вже було запрошено організаторку літературно-музичного проєкту, миколаївський музичний гурт та команду молодих художників, які малюють у стилі стріт-арту.

Заплановано випустити 8 роликів про творчих молодих людей, які не розчарувалися та продовжують творити і розвиватися в рідному місті. Щоб не пропустити випуски, стеж за проектом  в Instagram.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …