Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь


Студенти-журналісти ЧНУ імені Петра Могили створили проект MykoМолодь. Це цикл програм, у яких показано творчу молодь міста Миколаєва.

Програма виходить на замовлення ТРК «Март», її можна переглянути на телеканалі «Март» або на ютуб-каналі MykoМолодь.

Проєкт створено задля того, аби розповісти про талановиту молодь Миколаєва, а також спростувати стереотип про те, що сучасне покоління гірше, ніж попередні. До участі у програмі вже було запрошено організаторку літературно-музичного проєкту, миколаївський музичний гурт та команду молодих художників, які малюють у стилі стріт-арту.

Заплановано випустити 8 роликів про творчих молодих людей, які не розчарувалися та продовжують творити і розвиватися в рідному місті. Щоб не пропустити випуски, стеж за проектом  в Instagram.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут