Студенти-журналісти ЧНУ ім. П. Могили на семінарі від Академії української преси

28 та 29 січня студенти спеціальності «Журналістика» 1 та 3 курсів відвідали семінар «Як зрозуміло писати про реформу освіти» від Академії Української преси та за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Лекторами на семінарі були Галина Титиш, редактор-засновник «Української правди. Життя», співзасновник ГО «Батьківський контроль» та Андрій Юричко, медіа-тренер, канд. філол. наук, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка.

На семінарі  учасники поміркували про виклики сучасної освіти, світові тренди та реалії України, порівняли європейські освітні моделі та вітчизняний досвід. По закінченню семінару учасники отримали сертифікати про проходження.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77