Студенти-журналісти ЧНУ ім. П. Могили на семінарі від Академії української преси

28 та 29 січня студенти спеціальності «Журналістика» 1 та 3 курсів відвідали семінар «Як зрозуміло писати про реформу освіти» від Академії Української преси та за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Лекторами на семінарі були Галина Титиш, редактор-засновник «Української правди. Життя», співзасновник ГО «Батьківський контроль» та Андрій Юричко, медіа-тренер, канд. філол. наук, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка.

На семінарі  учасники поміркували про виклики сучасної освіти, світові тренди та реалії України, порівняли європейські освітні моделі та вітчизняний досвід. По закінченню семінару учасники отримали сертифікати про проходження.