Студенти з Індії відвідали притулок для неповнолітніх


11 вересня свій День народження святкувала студентка з Індії – Сантхошкумар Васантхакумарі Акса.
За декілька днів до свого свята студентка звернулася до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили з проханням допомогти їй організувати похід до притулку для неповнолітніх.

Студентка розповідає: «Я хотіла зробити свій день народження особливим, наділити його сенсом, провести його у колі дітей, яким так потрібна увага… В Індії ми часто відвідуємо такі заклади, тепер, коли я навчаюсь в Україні, мені захотілось привнести частинку добра в життя українських дітей.»

Сантхошкумар Васантхакумарі Акса взяла із собою друзів, з якими навчається в ЧНУ імені Петра Могили: Говіндан Прітхік, Шибу Джесна, Пурнамі Анілкумар, Мандал Канхаій Кумар. Попередньо порадившись із директором притулку, що саме придбати для дітей, студенти придбали багато фруктів, цукерок та печива для 87 дітей різного віку.
Іноземні студенти грали в різні ігри з дітьми, які вони їм показували. Не зважаючи на те, що студент та діти є носіями різних мов, мовного бар’єру не відчувалось, адже студенти з Індії на базі університету вивчають українську та російську мови, та й мову жестів ще ніхто не відміняв.

Діти були дуже раді бачити гостей, з далекої для нас країни.
Ми впевнені, що теплі спогади від зустрічі залишаться в їх серцях ще надовго. Беріть приклад та долучайтесь до таких заходів! Робити добро завжди приємно!

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …