Студенти з Індії відвідали притулок для неповнолітніх


11 вересня свій День народження святкувала студентка з Індії – Сантхошкумар Васантхакумарі Акса.
За декілька днів до свого свята студентка звернулася до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили з проханням допомогти їй організувати похід до притулку для неповнолітніх.

Студентка розповідає: «Я хотіла зробити свій день народження особливим, наділити його сенсом, провести його у колі дітей, яким так потрібна увага… В Індії ми часто відвідуємо такі заклади, тепер, коли я навчаюсь в Україні, мені захотілось привнести частинку добра в життя українських дітей.»

Сантхошкумар Васантхакумарі Акса взяла із собою друзів, з якими навчається в ЧНУ імені Петра Могили: Говіндан Прітхік, Шибу Джесна, Пурнамі Анілкумар, Мандал Канхаій Кумар. Попередньо порадившись із директором притулку, що саме придбати для дітей, студенти придбали багато фруктів, цукерок та печива для 87 дітей різного віку.
Іноземні студенти грали в різні ігри з дітьми, які вони їм показували. Не зважаючи на те, що студент та діти є носіями різних мов, мовного бар’єру не відчувалось, адже студенти з Індії на базі університету вивчають українську та російську мови, та й мову жестів ще ніхто не відміняв.

Діти були дуже раді бачити гостей, з далекої для нас країни.
Ми впевнені, що теплі спогади від зустрічі залишаться в їх серцях ще надовго. Беріть приклад та долучайтесь до таких заходів! Робити добро завжди приємно!

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …