Студенти з Індії відвідали притулок для неповнолітніх


11 вересня свій День народження святкувала студентка з Індії – Сантхошкумар Васантхакумарі Акса.
За декілька днів до свого свята студентка звернулася до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили з проханням допомогти їй організувати похід до притулку для неповнолітніх.

Студентка розповідає: «Я хотіла зробити свій день народження особливим, наділити його сенсом, провести його у колі дітей, яким так потрібна увага… В Індії ми часто відвідуємо такі заклади, тепер, коли я навчаюсь в Україні, мені захотілось привнести частинку добра в життя українських дітей.»

Сантхошкумар Васантхакумарі Акса взяла із собою друзів, з якими навчається в ЧНУ імені Петра Могили: Говіндан Прітхік, Шибу Джесна, Пурнамі Анілкумар, Мандал Канхаій Кумар. Попередньо порадившись із директором притулку, що саме придбати для дітей, студенти придбали багато фруктів, цукерок та печива для 87 дітей різного віку.
Іноземні студенти грали в різні ігри з дітьми, які вони їм показували. Не зважаючи на те, що студент та діти є носіями різних мов, мовного бар’єру не відчувалось, адже студенти з Індії на базі університету вивчають українську та російську мови, та й мову жестів ще ніхто не відміняв.

Діти були дуже раді бачити гостей, з далекої для нас країни.
Ми впевнені, що теплі спогади від зустрічі залишаться в їх серцях ще надовго. Беріть приклад та долучайтесь до таких заходів! Робити добро завжди приємно!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут