Студенти юридичного факультету взяли участь в онлайн-заході зі спікером – тренером з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України

14 квітня для студентів 451 та 452 групи юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили було проведено онлайн-захід, присвячений темі «Міжнародний захист прав людини під час збройних конфліктів».

Лектором виступив Олександр Квасов, який є тренером з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України. Цей захід було проведено в рамках вивчення дисципліни «Міжнародний захист прав людини» та відповідно до програми ЄФВВ від 8 квітня 2021 р. Організатором виступила викладач дисципліни, кандидат юридичних наук, в.о. доцента (б.в.з.) кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Олена Каплій.

Під час лекції студенти активно обговорювали питання визначення прав людини, приклади таких та їх застосування в реальному житті.

Активно розглядалися питання:

• права людини в кризових ситуаціях;
  • заборона катувань та дискримінації;
  • галузі міжнародного права;
  • поняття мирного часу, заколоту та збройного конфлікту;
  • а також основні договори в галузі прав людини.

image0.jpeg

image1.jpeg