Студенти юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у науково-практичній конференції за участі НСПП в Миколаївській області та представників профспілок

12 листопада 2021 року у форматі Zoom-конференції відбулася зустріч студентів 3 курсу з представниками Національної служби посередництва і примирення (НСПП) в Миколаївській області та з представниками профспілок Миколаївської області. Захід пройшов у рамках вивчення студентами Трудового права.

Науково-практична конференція проходить п’ятий рік поспіль. Організатори – відділення НСПП в Миколаївській області та доцент кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, трудовий арбітр Миколаївської області О.В.Валецька.

У конференції взяли участь представники НСПП: начальник відділення О.О.Євченко, заступник начальника С.В.Загребайленко, а також представники профспілок Миколаївської області – О.В.Василюк та  О.С.Смалько.

На заході щодо ролі уповноваженого під час захисту трудових прав громадян виступив регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області В.М.Жепало.

Відкрив конференцію декан юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Д.С.Січко та начальник відділу правового забезпечення НСПП О.О.Акімов.

Юридичний факультет висловлює подяку всім, хто долучився до заходу, оскільки саме таке спілкування з юристами-практиками, економістами, державними службовцями дає можливість студентам отримати досвід формування фахових компетентностей практичного спрямування.