Студенти-волонтери профорієнтологи отримали сертифікати за проходження навчального курсу

Сертифікати про закінчення навчального курсу профорієнтологів у ЧНУ імені Петра Могили отримали студенти-волонтери. Нагородження відбулося 18 грудня. Привітала студентів із відзнакою викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко.

Навчальні курси профорієнтації проходили у декілька етапів й складалися із теоретичної частини та практичного застосування набутих навичок студентів-волонтерів. Після привітань студентів із відзнакою пані Людмила запропонувала їм скласти карту-бажання на 2020 рік. У творчій, теплій та дружній атмосфері сертифіковані профорієнтологи ділилися своїми враженнями від пройденого курсу та сподіваннями на наступний рік.