Студенти-волонтери профорієнтологи отримали сертифікати за проходження навчального курсу

Сертифікати про закінчення навчального курсу профорієнтологів у ЧНУ імені Петра Могили отримали студенти-волонтери. Нагородження відбулося 18 грудня. Привітала студентів із відзнакою викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко.

Навчальні курси профорієнтації проходили у декілька етапів й складалися із теоретичної частини та практичного застосування набутих навичок студентів-волонтерів. Після привітань студентів із відзнакою пані Людмила запропонувала їм скласти карту-бажання на 2020 рік. У творчій, теплій та дружній атмосфері сертифіковані профорієнтологи ділилися своїми враженнями від пройденого курсу та сподіваннями на наступний рік.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).