Студенти випускних курсів бакалаврату та магістратури журналістики запрошуються на 15-денне стажування у редакціях провідних медіа Києва

Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання Детектор медіа запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-денному стажуванні в Києві у редакціях провідних медіа.

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Дата та місце проведення школи: з 28 лютого по 14 березня 2019 року, м. Київ. Участь безкоштовна. Фундація «Суспільність» забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.  Усім кандидатам необхідно буде заповнити аплікаційну форму, надіслати професійне CV та мотиваційний лист.

Останній день прийому заявок до участі: 10 лютого 2019 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 097 297 08 42, 044 483 03 72 або
souspilnistfoundation@gmail.com

Проект став можливим за підтримки Медійної програми, Internews та приватних благодійників.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77