Студенти та випускники ЧНУ імені Петра Могили серед найкращих спортсменів Миколаєва 2021 року

У мерії Миколаєва 17 грудня вітали кращих спортсменів міста та їхніх тренерів. Вручили відзнаки 84 спортсменам, а також видали сертифікати на отримання грошової винагороди. На виплату грошової винагороди талановитим спортсменам виділено майже 200 тисяч грн.

Серед спортсменів – студенти та випускники факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили:  Аліна Бучек, Віталій Шестерик, Владислав Калюжа,  Юлія Коваленко,  Ганна Димова, а також студент юридичного факультету Могилянки Ярослав Григор’єв.

Загалом нагороди вручали спортсменам, які посіли 1-3 місця з олімпійських видів спорту на чемпіонатах України (дорослі, молодь), 1-2 місце з неолімпійських видів спорту на чемпіонатах України (дорослі), 1-6 місце з олімпійських та неолімпійських видів спорту на Чемпіонатах Європи та світу (дорослі, молодь, юніори) та всіх спортсменів міста – переможців, призерів та учасників Олімпійських, Паралімпійських ігор.

Вітаємо з отриманням нагород та бажаємо подальших успіхів!