Студенти та викладачі Могилянки спільно з провідним фахівцем ІТ-компанії GlobalLogic розробили проект ІESS


 Проект, над яким працювали студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили (Олександр Малімон (302 група), Євгеній Скакун (303 група), Артур Салмін (403 група), Антон Соколюк (501 група), Іван Сова (501 група), Влад Пудла (304 група), викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Ігор Кандиба під керівництвом провідного фахівця ІТ компанії GlobalLogic Івана Бикова дійшов заключної стадії. Проект ІESS – Іnteractive educational support system призначений для здійснення тестування рівня знань студентів під час лекційних та практичних занять. Програма працює як на стаціонарних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях, що робить дуже зручним її використання під час лекцій.

  З метою підвищення якості освіти на факультеті викладач може після кожного тематичного блоку зробити бліц-опитування студентів. Результати можна отримати по кожному студенту індивідуально, по окремій групі та по потоку у цілому. Це дозволяє визначити ступінь засвоєння певної теми та оцінити рівень знань студентів. Програмне забезпечення має зручний інтерфейс користувача та зрозумілий help.

Дякуємо компанії GlobalLogic та особисто Івану Бикову за плідну співпрацю! Студенти факультету отримали чудовий досвід роботи у команді над корисним проектом з використанням сучасних технологій!

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …