Студенти та викладачі могилянки пройшли Всеукраїнський семінар Спілки Української Молоді

З  2  по 4 листопада на базі готелю «Турист» пройшов Всеукраїнський навчальний семінар Спілки Української Молоді (СУМ) під назвою «Лицарство Архистратига», попередня презентація якого проходила 2 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили.

Захід відвідали студенти Інституту філології ЧНУ разом із викладачами кафедри української філології, теорії та історії літератури (Галина Косарєва, Наталія Лебединцева, Ольга Поліщук та Владлена Руссова).

Семінар відбувся за сприяння відділу Національно-патріотичного виховання міністерства молоді та спорту України.

Основними завданнями проекту є залучення молоді до активної участі у заходах щодо національно-патріотичного виховання; презентація громадських організацій національно-патріотичного спрямування; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм та залучення сучасної молоді до вивчення історії України через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною.

У програмі семінару відбулися тренінги та обговорення таких тем:
– комунікація, командотворення, синергія;
– основи планування діяльності;
– національно-патріотичне виховання;
– інтерактивні методи роботи з юнацтвом.