Студенти та викладачі кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у черговому вебінарі

6 березня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до  вебінару для здобувачів університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників та геодезистів.

Під час вебінару вивчили досвід впровадження консолідації земель у Північній Македонії та перспективи консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі.

Вебінар організував факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України спільно з АПД Україна / APD Ukraine.

Спікерами виступили Мортен Гартвігсен, офіцер з питань землекористування і питань продовольства та сільського господарства ФАО, координатор регіональних ініціатив офісу ФАО в Європі та Центральній Азії та Крістіна Мітіч-Арсова, керівник групи ФАО в Північній Македонії.

Під час вебінару розглянули декілька важливих питань:

1. Якою є політика ФАО щодо консолідації земель у Європі?
  2. Якими є перспективи консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі?
  3. Як у Північній Македонії долають проблему фрагментації земель?
  4. Яким є досвід впровадження консолідації земель у Північній Македонії?

На заході були присутні провідні науковці та практики, викладачі та  здобувачів 11 університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників та геодезистів.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисципліни «Консолідація земель», а також сприятимуть отриманню навичок щодо розбудови земельних відносин відповідно до європейського законодавства!