Студенти та викладачі кафедри управління земельними ресурсами доєдналися до зустрічі з виробничником Максимом Перепелицею («Терра Тарса Україна»)

4 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили на запрошення колег з Одеського державного аграрного університету доєдналися до зустрічі з виробничником Максимом Перепелицею – менеджером з продажу добрив та препаратів із захисту рослин в Одеській та Миколаївській областях ТОВ «Терра Тарса Україна».

На початку зустрічі спікер розповів про історію компанії, що була започаткована в 1998 році. Зазначив, що сьогодні компанія займається виробництвом добрив, є лідером у сфері надання послуг в органічному секторі Україні та Східній Європі, а також є імпортером мінеральних добрив, моно-продуктів, рідких комплексів тощо.

На сьогодні компанія працює з інноваційним обладнанням та є учасником міжнародної програми контролю якості.

Спікер розповів слухачам, що рідкі добрива краще засвоюються рослинами, ніж кристалічні, вказав про роль макро-, мезо- і мікроелементів живлення. Максим розповів про фактори, які обмежують кореневе живлення, як досягається ефективність при обробці насіння, які існують рідкі концентровані комплекси для передпосівної обробки насіння.

Спікер наголосив, що крім добрив і заходів із захисту рослин, фірма займається постачанням крапельного зрошення, вказав про перспективність використання крапельної стрічки під час поливу, показав наглядно, як вона працює. Крім того, він розповів про фактори, які приводять до дисбалансу живлення.

Наприкінці зустрічі присутні мали можливість поставити питання, на які отримали вичерпні відповіді, що стануть в нагоді студентам під час при вивчення дисципліни «Меліоративне ґрунтознавство».