Студенти та викладачі кафедри управління земельними ресурсами доєднались до вебінару

КА11 березня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до  зустрічі для здобувачів університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників та геодезистів.

Під час зустрічі з Maріушем Меус,  членом Асоціації польських геодезистів у Кракові, знавцем геодезичних та астрономічних таємниць, відомим популяризатором науки, який  поділився маловідомими історичними фактами про геодезичні виміри та орієнтири, що використовувалися з давніх давен  зі всіх куточків світу.

За його плечима десятки реалізованих проектів, серед яких створені пам’ятки відомим меридіанам і паралелям, географічним центрам міст і воєводств, оновлені історичні геодезичні пункти. У 2018 році Маріуш визначив і позначив новий географічний геодезичний центр Польщі. У 2023 році, до 550-річчя від дня народження Миколи Коперника, він позначив Краківський меридіан, який Коперник використовував у своїх розрахунках.

На заході були присутні провідні науковці та практики, викладачі та  здобувачів багатьох університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників та геодезистів.

Переконані, що отримані знання знадобляться студентам під час вивчення геодезичних дисципліни, а також сприятимуть отриманню професійних навичок.