Студенти та викладачі кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили відвідали вечір пам’яті Миколи Вінграновського

20 лютого 2021 року студенти та викладачі кафедри української філології та міжкультурної комунікації факультету філології ЧНУ імені Петра Могили відвідали Миколаївський академічний художній російський драматичний театр, де на малій сцені театру пройшов вечір пам’яті Миколи Вінграновського.

Нагадаємо, що прем’єра цієї літературно-музичної композиції за творами Миколи Вінграновського «Це мій народ! Я – син його!», що була представлена до 85-річчя від Дня народження митця, відбулася восени 2020 року. Автором проєкту є директор та художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун, а виконавцем головної ролі став народний артист України Василь Остафійчук. Режисером-постановником виступила К.Богданова,  а сценаристами – В.Рогожа і К.Богданова.