Студенти та викладачі кафедри фінансів та кредиту провели анкетування серед школярів

Колектив кафедри фінансів і кредиту та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили провели анкетування старшокласників у школах м. Миколаєва та області з метою виявлення пріоритетів абітурієнтів.

Були опитані абітурієнти з таких шкіл:

1. Кузнецівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені героя АТО Матвієнка А.В.
  2. Степівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. КЗ «Новгородківський НВК імені П.Ф. Козуля ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Новгородківської районної ради Кіровоградської області
  4. Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чекаємо на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітні програми: «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови» та «Фінансовий менеджмент».

Приєднуйтесь до нашої дружньої університетської родини!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики