Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили провели заняття з фінансової грамотності для старшокласників

Колектив кафедри фінансів і кредиту та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  НН ІПО ЧНУ імені Петра Могили провели тематичні дискусії  з фінансової грамотності для старшокласників у школах м. Миколаєва та області.

Заняття були проведені у Шевченківській СЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області, Зарiчненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області та в інших середніх навчальних закладах.

Такі заходи сприяють не лише поширенню інформації серед старшокласників, але й дозволяють виявити пріоритети потенційних абітурієнтів.

Тож запрошуємо на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітні програми: «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови» та «Фінансовий менеджмент».

Питання, які було б цікаво розглянути для підвищення рівня фінансової грамотності, надсилайте на пошту: kafedrafinansivchnu@gmail.com.