Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили провели заняття з фінансової грамотності для старшокласників


Колектив кафедри фінансів і кредиту та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  НН ІПО ЧНУ імені Петра Могили провели тематичні дискусії  з фінансової грамотності для старшокласників у школах м. Миколаєва та області.

Заняття були проведені у Шевченківській СЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області, Зарiчненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області та в інших середніх навчальних закладах.

Такі заходи сприяють не лише поширенню інформації серед старшокласників, але й дозволяють виявити пріоритети потенційних абітурієнтів.

Тож запрошуємо на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітні програми: «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови» та «Фінансовий менеджмент».

Питання, які було б цікаво розглянути для підвищення рівня фінансової грамотності, надсилайте на пошту: kafedrafinansivchnu@gmail.com.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …