Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили долучилися до творчої зустрічі з поетесою Ольгою Башкировою

21 березня 2023 року студенти та викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до творчої зустрічі з поетесою Ольгою Башкировою.

Зустріч відбулася з нагоди Всесвітнього дня поезії за ініціативи факультету філології. Під час заходу учасники мали змогу послухати вірші Ольги Башкирової в її виконанні та послухати історії їх написання, а також дізнатися відповіді на питання про творчу діяльність поетеси.

Крім того, учасники взяли участь у конкурсі декламування віршів поетеси. Наприкінці зустрічі визначили переможців. Поетеса відзначила призовим місцем студентів факультету філології Сніжану Солодаєву та Владислава Ковтуна. Переможці отримали цікаві призи – збірки поезій Ольги Башкирової з її автографом.

Дякуємо за цікаву творчу зустріч та можливість насолодитися поезією!