Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили долучилися до інформаційної кампанії Національного музею Революції Гідності «Вдячні за свободу»

18 лютого 2021 року студенти ЧНУ імені Петра Могили приєдналися до Всеукраїнської акції  «Вдячні за свободу». Це інформаційна кампанія, яку організував Національний музей Революції гідності за інформаційної підтримки Українського інституту національної пам’яті до роковин наймасовіших розстрілів протестувальників під час Революції гідності.

Студенти-історики 234 групи та представники історичного гуртка «Кліо» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, Майдану. Організатором заходу в ЧНУ імені Петра Могили виступили доценти кафедри історії – Ольга Морозова та Ольга Гайдай.

Також на заході Ольга Морозова презентувала книги, співавторкою яких вона є.  “Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах” та “Майдан від першої особи. Регіональний вибір” – це книги, в яких зібрано фрагменти спогадів очевидців протестних акцій, що відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року й названі Революцією Гідності.

Подивитися відео про захід можна за посиланням.