Студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили пройшли навчально-культурне стажування в Болгарії

Вже не вперше студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідують Болгарію для навчання та обміну культурним досвідом. Цього року студенти та викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури  у період з 15 по 30 липня пройшли навчально-культурне стажування у Технічному університеті міста Габрово.

Програма включала в себе екскурсії десятьма містами Болгарії, серед яких: Габрово (музей освіти, музей під відкритим небом «Етер», музей гумору та сатири, театр «Рачо Стоянов»), Шибку, Трявну (музей азіатського і африканського мистецтва, музей різьби по дереву, музей «Стара школа»), Санданский (дім-музей Ванги), Кюстендил (будинок та галерея художника Владимира Дмитрова, фортеця Хісарлик), Софію, Велико Тирново (фортеця «Царевець»), Пловдів (старе місто, залишки римського театру), Плевен та Ловеч.

По закінченню усі учасники отримали сертифікати.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.