Студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили пройшли навчально-культурне стажування в Болгарії

Вже не вперше студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідують Болгарію для навчання та обміну культурним досвідом. Цього року студенти та викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури  у період з 15 по 30 липня пройшли навчально-культурне стажування у Технічному університеті міста Габрово.

Програма включала в себе екскурсії десятьма містами Болгарії, серед яких: Габрово (музей освіти, музей під відкритим небом «Етер», музей гумору та сатири, театр «Рачо Стоянов»), Шибку, Трявну (музей азіатського і африканського мистецтва, музей різьби по дереву, музей «Стара школа»), Санданский (дім-музей Ванги), Кюстендил (будинок та галерея художника Владимира Дмитрова, фортеця Хісарлик), Софію, Велико Тирново (фортеця «Царевець»), Пловдів (старе місто, залишки римського театру), Плевен та Ловеч.

По закінченню усі учасники отримали сертифікати.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”