Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Space Tech Fest в Житомирі

Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у Другому Форумі регіонів України та Білорусі, що відбувається 3-4 жовтня у місті Житомирі. Наші команди представляли свої стартап-проекти на виставці “Високих технологій, робототехніки, мехатроніки та старпапів”.

Додаток, який презентувала Могилянка, допомагає знаходити речі. Він буде корисний для людей з вадами зору та поганою пам’яттю. Стартап «HomeMappy» за допомогою штучного інтелекту має створювати 3D-модель кімнати, а також предметів, які в ній є. Управляти додатком можна голосом: достатньо сказати «Hello, Mappy» і додати назву предмету, який потрібно знайти. Далі голосовим модулем система направляє людину до необхідного речі.

Загалом свої розробки на заході представили понад 80 учасників з України та з-за кордону. Проведення таких заходів є заохоченням молодого покоління до вивчення сучасних технологій.