Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Space Tech Fest в Житомирі


Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у Другому Форумі регіонів України та Білорусі, що відбувається 3-4 жовтня у місті Житомирі. Наші команди представляли свої стартап-проекти на виставці “Високих технологій, робототехніки, мехатроніки та старпапів”.

Додаток, який презентувала Могилянка, допомагає знаходити речі. Він буде корисний для людей з вадами зору та поганою пам’яттю. Стартап «HomeMappy» за допомогою штучного інтелекту має створювати 3D-модель кімнати, а також предметів, які в ній є. Управляти додатком можна голосом: достатньо сказати «Hello, Mappy» і додати назву предмету, який потрібно знайти. Далі голосовим модулем система направляє людину до необхідного речі.

Загалом свої розробки на заході представили понад 80 учасників з України та з-за кордону. Проведення таких заходів є заохоченням молодого покоління до вивчення сучасних технологій.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …