Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Space Tech Fest в Житомирі


Студенти та викладач факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у Другому Форумі регіонів України та Білорусі, що відбувається 3-4 жовтня у місті Житомирі. Наші команди представляли свої стартап-проекти на виставці “Високих технологій, робототехніки, мехатроніки та старпапів”.

Додаток, який презентувала Могилянка, допомагає знаходити речі. Він буде корисний для людей з вадами зору та поганою пам’яттю. Стартап «HomeMappy» за допомогою штучного інтелекту має створювати 3D-модель кімнати, а також предметів, які в ній є. Управляти додатком можна голосом: достатньо сказати «Hello, Mappy» і додати назву предмету, який потрібно знайти. Далі голосовим модулем система направляє людину до необхідного речі.

Загалом свої розробки на заході представили понад 80 учасників з України та з-за кордону. Проведення таких заходів є заохоченням молодого покоління до вивчення сучасних технологій.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …