Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» взяли участь у 1-му в Україні онлайн-хакатоні з кіберспорту


Cтуденти спеціальності «123 Комп’ютерна інженерія» ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у 1-му в Україні онлайн-хакатоні з кіберспорту Cybersport Challenge Hackathon для пошуку інноваційних технологічних рішень для кіберспорту.

Команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили cebsnu_ninjas (Данило Ланін, Віктор Баєв, Володимир Сабаєв, Анастасія Дяденко, Віктор Кім) розробила Highlighter – web-сервіс, який автоматично нарізає найцікавіші моменти з прямих ефірів кіберспортивних подій, надає можливість їх редагувати, інтегрувати рекламні банери та використовувати в рекламних цілях.

Команда cebsnu_rangers (Денис Ієвлев, Артем Качанов, Максим Керекеслер) розробила проєкт, в якому бот виконує кілька операцій, у поєднанні створює комфортні умови для аудиторії букмекерських компаній і фанатів команд, а саме: виводить результати матчів, щоб користувач бачив на кого краще ставити, і виводить точну інформацію, служить гарним помічником для вигідного вибору в даній галузі. Meнтор команд від ЧНУ ім. Петра Могили: Іван Бурлаченко.

Мета хакатону— об’єднати талановитих ІТ-спеціалістів для розробки спільних проєктів і вирішення визначених викликів. Хакатон проводиться в online-форматі, тому уся робота команд, менторів, суддів, організаторів відбувається віддалено.

Фінальна трансляція.

Організатори події: We_Challenge та GG.BET. За експертної підтримки NAVI, медіа партнер Maincast.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут