Студенти спеціальності «Історія та археологія» взяли участь у онлайн-презентації виставки «Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ»

12 січня 2020 року доктор історичних наук, доцент кафедри історії Міронова Ірина Сергіївна та кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії Шевченко Наталія Володимирівна разом зі студентами 2 і 3 курсу спеціальності 032 «Історія  та археологія» взяли участь у онлайн-презентації виставки інформаційних плакатів Українського інституту національної пам’яті «Мешканці України, які перемогли  ГУЛАГ».

Виставка відбулася у рамках реалізації інформаційно-комунікаційного  проєкту «Україна – моя Батьківщина!» до Дня українського політв’язня за сприяння Українського інституту національної пам’яті та Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.