Студенти спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ взяли участь у заході до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2022 року студенти 1 та 2 курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили, учасники історичного гуртка «Кліо» разом із викладачами кафедри історії Могилянки к.і.н., доцентом Гайдай О.М. та к.і.н., ст.викладачем Шевченко Н.В.  взяли участь у заході «Герої не вмирають».

Захід відбувся у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею і присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який в Україні на державному рівні вшановують 20 лютого. У цей день вшановують подвиг учасників Революції гідності, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України у 2015 році з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Студентам була проведена екскурсія, присвячена подіям Євромайдану та відбувся тематичний перегляд фільму.