Студенти спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року студенти спеціальності «Історія та археологія» (134 група) Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у заходах щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід відбувся біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Учасники заходу взяли участь у мітингу-реквіємі, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, а священики Православної церкви України відслужили панахиду за загиблими активістами. Після цього відбулось покладання квітів до меморіалу.

«Революція Гідності» створила значний злам на ментальному рівні, здобувши не лише перемогу над авторитаризмом (залишком радянської ментальності) та традиційним українським стереотипом «моя хата скраю», а й показала нові ментальні риси молодого покоління українців: непокірність, рішучість, толерантність, прагненню до волі та справедливості, здатність до самопожертви.