Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» відвідали науково-дослідний та проектний інститут землеустрою

Студенти 318 групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали ДП «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут  землеустрою».  Досвідчені землевпорядники поділилися досвідом роботи та звернули увагу на практичні аспекти формування земельно-кадастрової документації, правильність оформлення текстових та графічних матеріалів відповідно до установленого порядку.

Студенти мали можливість проаналізувати виготовлену документацію із землеустрою у вигляді схем, проєктів та технічної документації, а саме:

• проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
  • проєкти землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб;
  • проєкти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон;
  • схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць.

Студенти набули досвіду практичних аспектів землевпорядної діяльності та надихнулись на подальше вдосконалення професійних компетентностей.