Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри управляння земельними ресурсами пройшли тестування з цифрової грамотності

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України та Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації в рамках проведення інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності» студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри управляння земельними ресурсами пройшли тестування на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Цифрова грамотність є фундаментальною навичкою сучасного світу, без якої неможливо успішно цифровізувати країну. Зазначене тестування дало можливість студентам та викладачам перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.

За результатами проходження тестування майже у всіх студентів визначено  середній  рівень цифрової грамотності (В2).

Тестування ще раз засвідчило, що цифрова грамотність необхідна для того, щоб ефективно використовувати всі можливості, які надає держава.