Студенти спеціальності “Геодезія та землеустрій” прослухали курс “Урбаністика: сучасне місто” на платформі Рrometheus


Студенти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” приєдналися до прослуховування курсу “Урбаністика: сучасне місто” на платформі Рrometheus.

Цей курс надає можливості отримати знання про геоісторію міського простору, соціопросторові процеси в сучасних містах, стратегію міського планування та розвитку, формування публічного простору і культури в містах, управління містом на засадах демократії та основні положення міського самоврядування, забезпечення мобільності в містах тощо.

Під час проходження курсу студенти мають можливість отримати нові знання, а також сертифікати  за умови успішного прослуховування курсу.

1.png
2.jpg
3.png

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …