Студенти спеціальності “Геодезія та землеустрій” прослухали курс “Урбаністика: сучасне місто” на платформі Рrometheus

Студенти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” приєдналися до прослуховування курсу “Урбаністика: сучасне місто” на платформі Рrometheus.

Цей курс надає можливості отримати знання про геоісторію міського простору, соціопросторові процеси в сучасних містах, стратегію міського планування та розвитку, формування публічного простору і культури в містах, управління містом на засадах демократії та основні положення міського самоврядування, забезпечення мобільності в містах тощо.

Під час проходження курсу студенти мають можливість отримати нові знання, а також сертифікати  за умови успішного прослуховування курсу.