Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» доєдналися до вебінару “Складання схем із землеустрою”

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» 9 квітня 2021 року доєдналися до вебінару за темою “Складання схем із землеустрою”, який проведений під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри кадастру територій, Інституту геодезії, Національного університету “Львівська політехніка” Пархуця Богдана Івановича. У вебінарі взяли участь 25 студентів-землевпорядників.

Здобувачі знань ознайомилися з методикою розроблення схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць. Доповідач зосередив увагу студентів на ключових аспектах складу, змісту та порядку розроблення схем землеустрою з метою ефективного використання земельних ресурсів.

Під час вебінару обґрунтовано доцільність складання схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель на прикладі Сокальського району Львівської області. Визначено перспективи щодо підготовки пропозицій у сфері землекористування, організації раціонального використання та охорони земель, акцентовано на перерозподіл земель з урахуванням потреб сільського, лісового та водного господарств, розвитку сіл, селищ, міст, територій оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення, природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення. Наголошено на необхідності розробки схем для залучення інвестицій.

Отримана студентами інформація є досить актуальною та відповідає сучасним реаліям. У процесі вебінару відбулася діалогова  взаємодія на рівні «доповідач-студент», яка сприяє формуванню професійних компетентностей та стане в пригоді в подальшій професійній діяльності.