Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали виставку «Рідна мати моя, Україна!» в ЧНУ імені Петра Могили

30 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали виставку «Рідна мати моя, Україна!», що знаходиться в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили.

Експозиція присвячена до 30-ї річниці незалежності України, яка проходить у контексті святкування 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили. Мистецтвознавець Омельченко Любов Анатоліївна провела невеликий екскурс у сучасне релігійне мистецтво, ознайомила здобувачів з роботами понад 10 видатних художників України, таких як Охапкін О., Минка О., Антонюк А., Чередниченко О., Шаповалов А., Ганушевич Л. Богданець С., Куцаченко А.О. та інші.

Тематика картин присвячена українській символіці, образам та подіям. У них відображено погляд на українську історію за часів Кобзаря та звернено фокус на сучасну історію України. Особливу увагу студентів привернула картина заслуженого художника України Охапкіна Олександра Ігоровича «Таємна вечеря». Здобувачі з головою поринули у мистецтво, прониклись духом тогочасся, дізналися про культуру іконописання та згадали про події на Майдані Незалежності у 2014 році.

З рештою, студенти мали можливість цікаво провести час, ознайомитися з красотою сучасного живопису, що позитивно впливає на формування світогляду.