Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєдналися до чергової відкритої лекції на геодезичну тематику

22 лютого 2024 року студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», а також викладачі кафедри управління земельними ресурсами на запрошення кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету доєдналися до  лекції: Використання сучасних технологій у геодезичному супроводі будівництва.

Спікер – Богдан Лисько, кандидат технічних наук, доцент кафедри геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Лектор розкрила такі питання:

1. Організація геодезичної служби на будівництві.
  2. Взаємна точність винесених елементів.
  3. Характеристика залежності точності вимірів.
  4. Залежності похибок від кількості усереднень.

Наприкінці зустрічі спікер відповів на питання як від студентів, так і від викладачів.

Дякуємо за можливість як викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, так і студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бути долученими до заходу.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Геодезія», «Інженерна геодезія», а також сприятимуть отриманню навичок при проходжені навчальних та виробничих практик.