Студенти Школи журналістики ЧНУ імені Петра Могили відвідали практичні семінари «Мислити критично – місія здійсненна!»

28 вересня 2021 року для студентів-журналістів ЧНУ імені Петра Могили було проведено практичні семінари «Мислити критично – місія здійсненна!». Захід відбувся в рамках спільного проекту Українського кризового медіацентру та Естонського центру міжнародного розвитку «Протидія дезінформації на півдні та сході України», який фінансує Європейський Союз.

Студенти мали змогу розкрити для себе як для майбутніх фахівців наступні теми: обізнаність як запорука стійкості суспільства, роль довіри та медіа у забезпеченні стійкості, приклади стійкості на особистісному рівні та рівні громади, критичне мислення та дезінформація, місце фактів, емоцій та суджень у сприйнятті та передачі інформації, практичні завдання.

Крім того, під час семінару відбулася презентація результатів дослідження «Дезінформаційний ландшафт на півдні та сході України: спільні наративи та джерела», проведеного ГО «Детектор медіа» та Групою з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіацентру.

Запрошеними тренерами були Ірина Ейгельсон, соціальний психолог- конфліктолог, Дмитро Теперік, керівник програми “Стійка Україна”, а також виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (Таллінн).