Студенти-психологи взяли участь у семінарі «Специфіка і стратегії роботи психолога із залежними станами»

Студенти спеціальності 053 «Психологія» 28 жовтня 2021 року взяли участь у семінарі «Специфіка і стратегії роботи психолога із залежними станами». Захід пройшов відповідно до графіка проведення зустрічей та тренінгів від роботодавців-практиків у 2021-2022 навчальному році для студентів-психологів.

Спікером заходу виступив керівник Громадської організації «Альтера», що надає комплексну психотерапевтичну допомогу наркозалежним, Сергій Синяков. Пан Сергій розкрив психологічні фактори виникнення адитивної поведінки, розповів про практичні методи її профілактики та ефективні стратегії психокорекційної роботи з наркозалежними.

Під час семінару студенти-психологи різних курсів поставили низку питань за темою. Також здобувачі знань за спеціальністю «Психологія» мають можливість проходити практику в Громадській організації «Альтера».

Кафедра психології висловлює подяку Сергію Синякову за плідну співпрацю!