Студенти-політологи Могилянки стали призерами конкурсу наукових робіт

Студенти-політологи ЧНУ імені Петра Могили вдруге поспіль завоювали призові місця у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей за напрямком «Політологія».

28 березня 2019 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології.

На науково-практичній конференції виступили студенти-політологи з усієї України, які попередньо посіли 25 перших рейтингових місць і потрапили до фіналу конкурсу, випередивши близько 60-ти своїх суперників.

Так, у фіналі змагались політологи з провідних українських ЗВО: Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, Сумського державного університету, Харківського національного університету імені В. Каразіна, Ніжинського національного університету імені М. Гоголя, Національного університету «Львівська політехніка», Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дніпровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Острозька академія», Донецького національного університету імені В. Стуса, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету імені І. Франка та Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Цікаво, що представників миколаївської «Могилянки» у фіналі було більше за всіх: Єлизавета Єрмакова, Валерія Химинець та Вячеслав Шпаков. Політологи-могилянці були єдиними з Півдня України, хто пройшов до фіналу.

Науково-практична конференція тривала 9 годин, упродовж яких конкурсанти презентували власний доробок у дослідженні актуальних тем сучасного політичного світу. Серед тем найактуальнішими були: «Технології використання масових акцій у політичній боротьбі», «Технології використання кольорової палітри в рамках проведення передвиборчої кампанії», «Локальні політичні режими Львова та Івано-Франківська: бінарне порівняння», «Досвід впровадження адміністративно-територіальної реформи у європейських країнах в контексті децентралізації», «Digital PR-технології у передвиборчих президентських кампаніях США та Франції 2016-2017рр.» тощо.

Учасники показали запеклу конкурентну боротьбу за призові місця. Студенти-політологи ЧНУ імені Петра Могили брали активну участь в обговоренні робіт своїх колег, ставлячи цікаві питання своїм конкурентам.

Вячеслав Шпаков (531 група) та Єлизавета Єрмакова (431 група) посіли призові місця й нагороджені дипломами третього ступеню.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів та натхнення!