Студенти PhD-програм ЧНУ імені Петра Могили долучилися до гостьової лекції професора Бенедикта Шнельбахера (Університет Саарланду, Німеччина)

3 квітня 2024 року студенти PhD-програм ЧНУ імені Петра Могили в рамках курсу «Управління науковими проектами», а також студенти магістерських програм факультету економічних наук у рамках курсу «Методологія наукових досліджень за фахом» отримали можливість долучитися до гостьової лекції професора Бенедикта Шнельбахера (Університет Саарланду, Німеччина).

Тематика зустрічі охоплювала науково-дослідницьку роботу студентів: підготовку наукового дослідження від ідеї до публікації (основні проблеми та виклики), коректний вибір методів дослідження (залежно від галузі), специфіку використання кількісних та якісних методів дослідження.

Професор є фахівцем у сфері підприємництва та цифрової трансформації, однак окреслив основні характеристики наукових досліджень і для соціальних, і для точних наук.

Наприкінці зустрічі учасники мали можливість поставити власні питання.

Дякуємо за цікаву та корисну інформацію та продовжуємо співпрацювати.