Студенти-першокурсники спеціальності «Екологія» відвідали наукову бібліотеку ЧНУ імені Петра Могили

Студенти першого курсу з галузі знань «Природничі науки», спеціальності «Екологія» 28 січня 2022 року в рамках дисципліни «Загальна екологія та основи сталого розвитку» відвідали наукову бібліотеку ЧНУ імені Петра Могили. Співробітники читального залу розповіли про історію бібліотеки, її  структуру, правила користування. Студенти ознайомились з навчальним фондом літератури за своєю спеціальністю, фаховими періодичними виданнями, шляхами пошуку інформації.

Особливу увагу студенти звернули на добірку додаткового матеріалу з екології, зокрема «Екологічну енциклопедію». Це науково-довідкове видання, в якому на основі узагальнення світового та національного досвіду наведено інформацію про теоретичні та прикладні аспекти екології і яка активно використовується в навчальному процесі університету.

Окрім цього бібліотека ЧНУ активно допомагає студентам різних спеціальностей у підготовці до написання курсових та дипломних робіт, постійно проводячи зустрічі на різні теми, зокрема бібліографічного оформлення робіт, ознайомлення з інформаційними ресурсами фонду дипломних та дисертаційних праць для підготовки кваліфікаційних робіт тощо. А найближчим часом Наукова бібліотека планує провести онлайн-зустріч для філологів «MLA STYLE – стиль цитування Асоціації сучасних мов».