Студенти-першокурсники ознайомились з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе»

27 вересня 2021 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулось ознайомлення студентів-першокурсників ЧНУ імені Петра Могили з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе».

Перед студентами виступила директор Наукової бібліотеки університету Ганна Петроченко, яка розповіла про курс, мета якого полягає в інформуванні про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності. Курс має допомогти у забезпеченні довіри до результатів навчання та наукових досягнень.

Складається онлайн-курс з 4-х модулів, що інформують про:

• необхідність дотримання принципів академічної доброчесності;
  • відповідальність за її порушення;
  • основи інформаційної культури для підвищення рівня академічного письма;
  • оформлення навчальних та наукових робіт.

Курс для студентів та науково-педагогічних працівників створений та модерований співробітниками Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Ганни Петроченко за допомоги Медіацентру ЧНУ імені  Петра Могили.

Окрім прослуховування курсу, першокурсники підписали Кодекс академічної доброчесності студента, який зобов’язує додержуватися принципів академічної доброчесності як основи навчання, викладання та наукових досліджень в університеті. Усі, хто хоче ознайомитися з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе» повторно, можуть переглянути його в системі дистанційного навчання ЧНУ імені Петра Могили – MOODLE3.

Нагадаємо, що ЧНУ імені Петра Могили є одним з учасників проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) (за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), координатором якого в університеті є Ганна Петроченко.