Студенти першого курсу спеціальності «Історія та археологія» факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність»

Дотримання академічної доброчесності – одна із базових вимог освітнього процесу. «Академічна доброчесність» – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень» (Закон України про «Освіту» від 05.09.2017 р. №2145-VIII). Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.

Кожного року студенти 1 курсу спеціальності “Історія та археологія” факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили прослуховують лекцію, щодо написання курсових робіт та дотримання правил академічної доброчесності. Цьогорічні першокурсники також пройшли онлайн-курс “Академічна доброчесність”, який розміщеній на платформі EdEra.

Даний курс складається із декількох блоків. Зокрема, студенти могли ознайомитися із такими питаннями:

• поняття і визначення Академічної доброчесності;
  • основні види порушень академічної доброчесності;
  • рекомендації, щодо уникнення плагіату;
  • роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища.

Основна мета і завдання курсу –   формування навичок культури академічної доброчесності в освітньому процесі.

Вітаємо студентів  1 курсу спеціальності «Історія та археологія» з успішним завершенням онлайн-курсу «Академічна доброчесність».

фото 1.jpeg

фото 2.jpeg