Студенти організували концерт до Дня Інституту філології

Щороку ЧНУ ім. Петра Могили святкує День Інституту філології та запрошує на це свято всіх охочих. Не стало винятком святкування і цього року, яке пройшло 24 травня.
В ролі організаторів цього дійства виступили студенти третього та другого курсів зі спеціальності філологія.

Темою заходу обрали подорожі країнами, мови яких вивчають студенти. Святкування пройшло в форматі програми «Орел і решка». Учасники намагались подати не лише приклади мов, якими вони володіють, а й відтворити атмосферу та культуру країн, серед яких були оригінально представлені Іспанія, Велика Британія, Німеччина, Болгарія, Франція та Китай.

Студенти дивували глядачів цікавими пародіями, запальними танцями та піснями та не давали нудьгувати ні на мить. Також на святі виступили викладачі Інституту філології, серед яких був директор Інституту філології  Олександр Пронкевич та викладач корейської мови Яо Шуан.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.