Студенти організували концерт до Дня Інституту філології

Щороку ЧНУ ім. Петра Могили святкує День Інституту філології та запрошує на це свято всіх охочих. Не стало винятком святкування і цього року, яке пройшло 24 травня.
В ролі організаторів цього дійства виступили студенти третього та другого курсів зі спеціальності філологія.

Темою заходу обрали подорожі країнами, мови яких вивчають студенти. Святкування пройшло в форматі програми «Орел і решка». Учасники намагались подати не лише приклади мов, якими вони володіють, а й відтворити атмосферу та культуру країн, серед яких були оригінально представлені Іспанія, Велика Британія, Німеччина, Болгарія, Франція та Китай.

Студенти дивували глядачів цікавими пародіями, запальними танцями та піснями та не давали нудьгувати ні на мить. Також на святі виступили викладачі Інституту філології, серед яких був директор Інституту філології  Олександр Пронкевич та викладач корейської мови Яо Шуан.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.