Студенти організували концерт до Дня Інституту філології

Щороку ЧНУ ім. Петра Могили святкує День Інституту філології та запрошує на це свято всіх охочих. Не стало винятком святкування і цього року, яке пройшло 24 травня.
В ролі організаторів цього дійства виступили студенти третього та другого курсів зі спеціальності філологія.

Темою заходу обрали подорожі країнами, мови яких вивчають студенти. Святкування пройшло в форматі програми «Орел і решка». Учасники намагались подати не лише приклади мов, якими вони володіють, а й відтворити атмосферу та культуру країн, серед яких були оригінально представлені Іспанія, Велика Британія, Німеччина, Болгарія, Франція та Китай.

Студенти дивували глядачів цікавими пародіями, запальними танцями та піснями та не давали нудьгувати ні на мить. Також на святі виступили викладачі Інституту філології, серед яких був директор Інституту філології  Олександр Пронкевич та викладач корейської мови Яо Шуан.