Студенти нашого університету здобули чергову перемогу і стали першими футболістами області!

Футболісти ЧНУ імені Петра Могили стали кращими у змаганнях з футболу XVI обласних Спортивних ігор серед студентів ВНЗ типу університет у м. Миколаїв! Наші спортсмени здобули впевнену перемогу у змаганнях з провідними університетами : Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського (3:0 на нашу користь), Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова (6:3 на нашу користь), та  Миколаївським національним аграрним університетом (3:0 на нашу користь).

Склад команди ЧНУ імені Петра Могили:

Тигран Баграмян, Олександр Козуб, Олександр Прохоренко, Віталій Мячин, Владислав швець, Валерій Рогозінський, Валентин Кузнецов, Роман Мізернюк (капітан команди), Едуард Коломоєць, Котов Владислав, Пасечнік Василь, В’ячеслав Студенко, Юрій Дімітрієв, Сергій Паланіца, Вадим Демченко, Вадим Дмитроченко, Іван Морозов, Михайло Василенко.

Щиро вітаємо наших спортсменів, гордість університету!

Щиро зичимо їм нових командних перемог та особистих досягнень!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники