Студенти нашого університету здобули чергову перемогу і стали першими футболістами області!

Футболісти ЧНУ імені Петра Могили стали кращими у змаганнях з футболу XVI обласних Спортивних ігор серед студентів ВНЗ типу університет у м. Миколаїв! Наші спортсмени здобули впевнену перемогу у змаганнях з провідними університетами : Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського (3:0 на нашу користь), Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова (6:3 на нашу користь), та  Миколаївським національним аграрним університетом (3:0 на нашу користь).

Склад команди ЧНУ імені Петра Могили:

Тигран Баграмян, Олександр Козуб, Олександр Прохоренко, Віталій Мячин, Владислав швець, Валерій Рогозінський, Валентин Кузнецов, Роман Мізернюк (капітан команди), Едуард Коломоєць, Котов Владислав, Пасечнік Василь, В’ячеслав Студенко, Юрій Дімітрієв, Сергій Паланіца, Вадим Демченко, Вадим Дмитроченко, Іван Морозов, Михайло Василенко.

Щиро вітаємо наших спортсменів, гордість університету!

Щиро зичимо їм нових командних перемог та особистих досягнень!