Студенти нашого університету здобули чергову перемогу і стали першими футболістами області!

Футболісти ЧНУ імені Петра Могили стали кращими у змаганнях з футболу XVI обласних Спортивних ігор серед студентів ВНЗ типу університет у м. Миколаїв! Наші спортсмени здобули впевнену перемогу у змаганнях з провідними університетами : Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського (3:0 на нашу користь), Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова (6:3 на нашу користь), та  Миколаївським національним аграрним університетом (3:0 на нашу користь).

Склад команди ЧНУ імені Петра Могили:

Тигран Баграмян, Олександр Козуб, Олександр Прохоренко, Віталій Мячин, Владислав швець, Валерій Рогозінський, Валентин Кузнецов, Роман Мізернюк (капітан команди), Едуард Коломоєць, Котов Владислав, Пасечнік Василь, В’ячеслав Студенко, Юрій Дімітрієв, Сергій Паланіца, Вадим Демченко, Вадим Дмитроченко, Іван Морозов, Михайло Василенко.

Щиро вітаємо наших спортсменів, гордість університету!

Щиро зичимо їм нових командних перемог та особистих досягнень!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.