Студенти Могилянки зустрілися з Миколаївським письменником Віталієм Рогожею

Читальна зала Філологічної бібліотеки Могилянки кожен раз радо вітає у своїх стінах письменників та діячів. Так, 27 лютого відбулася зустріч студентів з Миколаївським письменником Віталієм Рогожею.

Віталій Рогожа – український поет, прозаїк, драматург, член національної спілки письменників України. Автор роману-трилогії «Запороги»: «Петро Сагайдачний», «Богдан Хмельницький», «Іван Мазепа». Нині працює над ще однією трилогією «На зламі імперій». Перший роман «Не віддаймо Україну нікому!» виданий у 2019 році. Друга книга «Голгофа Українського народу» в процесі написання та третя книга «Воля або смерть» в планах автора. З презентацією першого роману нової трилогії та трилогії «Запороги» автор завітав до Могилянки.

Роль модератора зустрічі взяла на себе завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Лілія Болдуреску. Привітальне слово також виказав колега та знайомий-земляк письменника, завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр.

Віталій Рогожа ділився зі студентами історією свого життя та процесом написання книг, розповідав чим відрізняються художні романи від історичних і які складнощі виникають при написанні обох жанрів.

Разом із письменником до студентів завітали його син – Дмитро, який брав участь у створенні останнього роману «Не віддаймо Україну нікому!» та Денис Місанчук, який є солістом обласної Миколаївської філармонії, володар гран-прі міжнародного конкурсу вокалістів імені Юрія Богатікова. Пан Місанчук прийшов разом із музичним сюрпризом – він заспівав дві пісні.

Пан Рогожа отримав премію Президента України «Українська книжка року – 2015» у номінації «За сприяння у вихованні покоління, що підростає» за роман «Петро Сагайдачний» трилогії «Запороги» та нагороджений міжнародною організацією «Родина Мазеп» почесною відзнакою «Срібний клейнод родини Мазеп».

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).