Студенти Могилянки взяли участь у семінарі «Жінки в математиці: історія та перспективи»

Студентки 109 групи Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Олена Гроза та Ірина Степанова в рамках гранту Elsevier Mathematical Sciences Sponsorship Fund отримали можливість взяти участь у роботі семінару «Жінки в математиці: історія та перспективи» в Інституті математики НАН України 20 квітня 2019 року в рамках святкування «День жінок та дівчат у математиці разом!»

Більше можна дізнатися за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році