Студенти Могилянки взяли участь у LactalisHackathonUA2019

Студенти Могилянки взяли участь у Lactalis Hackathon UA 2019 та отримали подяки за сприяння в Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії-представника молочної галузі Лакталіс-Україна, який проходив у Києві, 6 квітння.

Цей захід – марафон ідей від молоді віком 18-25 років для бізнесу. Учасники Хакатону мали змогу познайомитися з ТОП-менеджером компанї Lactalis в Україні, а під час заходу шукали універсальні та нетрадиційні рішення для роботи ключових підрозділів компанії.

Cписок студентів ЧНУ імені Петра Могили, що взяли участь у LactalisHackathonUA2019

ПІБ

Група
1 Юлія Авраменко 417