Студенти Могилянки взяли участь у круглому столі на тему «Молодь і наука: кроки назустріч»

24 квітня 2019 року в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося засідання у форматі  круглого стіл на тему:  «Молодь і наука: кроки назустріч», на яке були запрошені переможці у наукових проектах ВНЗ м. Миколаєва з пріоритетним напрямком дослідження в сфері технічних наук, економіки, фізики, математики.

У числі талановитої молоді є студенти зі «Школи молодого вченого» Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Олена Хапун, студентка 5 курсу, яка презентували результати наукового проекту на тему: «Особливості управління  рекреаційним землекористуванням» та Вікторія Юзик, студентка 4 курсу, тема її дослідження: «Проблеми використання і охорони  земель сільськогосподарського призначення». Науковий керівник – к.е.н., доцент Ірина Семенчук. Не дивлячись на складність обраних тематик, студентки продемонстрували прекрасне володіння матеріалом.

Презентація наукових проектів факультету економічних наук керівником «Школи молодого вченого» Семенчук І.М. к.е.н., доцентом

Юзик В., найуспішніша дослідниця, ґрунтовно представляє свої наукові результати отримані за час планомірної роботи в Школі молодого вченого

Відповідальна, талановита дослідниця Хапун О. доповідає про опублікування своїх статей в науково- практичних журналахОлена Хапун та Вікторія Юзик засвідчили про високий рівень своїх дослідницьких компетентностей, які посприяли їхньому інтелектуальному та фаховому зростанню,  довели присутнім на засіданні, що їх альма-матер – це кузня талановитої молоді.

Вітаємо студентів «Школи молодого вченого» з успішним захистом наукових проектів.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році