Студенти Могилянки відвідали Всеукраїнську нараду молодих літераторів


У Тернополі 8 та 9 листопада 2018 року відбулася Всеукраїнська нарада молодих літераторів із різних областей України: Закарпатської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Житомирської, Львівської, Волинської та Тернопільської.

Миколаївську область на нараді представляли студентки 447 групи ЧНУ ім. Петра Могили, Анастасія  Слободянюк та Валерія Бурлаченко. Захід розпочався ознайомленням з експозиціями бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля». Також там відбулася пізнавально-творча година-дискурс «Поети Тернопілля – герої України», яку провів доктор мистецтвознавства, професор, член Національної спілки композиторів України, Олег Смоляк.

Завдання наради полягало у відборі юних літераторів до Національної спілки письменників України. Оцінювали творчість очільник Тернопільської обласної організації НСПУ Олександр Смик; секретар НСПУ по роботі з молоддю Богдана Гайворонська (м. Київ); тернопільські письменники Олександр Вільчинський та Тетяна Дігай; голова Волинської обласної організації НСПУ Ольга Ляснюк (м. Луцьк).

Також молодь відвідала славнозвісні Бережани: зустрілася з читачами літературно-меморіального музею ім. Богдана Лепкого та побувала у «Меморіальному комплексі Українським Січовим Стрільцям на горі Лисоня».

Учасники заходу мали змогу придбати збірки сучасних письменників, які були присутні на нараді. Наші студентки привезли подарунок і для кафедри: книгу  “ЛюдиНа У рані” Б. Гайворонської з автографом.


Загалом нарада подарувала цінний досвід, знайомства та незабутній час, проведений у колі поетичних душ.

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …