Студенти Могилянки відвідали Всеукраїнську нараду молодих літераторів


У Тернополі 8 та 9 листопада 2018 року відбулася Всеукраїнська нарада молодих літераторів із різних областей України: Закарпатської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Житомирської, Львівської, Волинської та Тернопільської.

Миколаївську область на нараді представляли студентки 447 групи ЧНУ ім. Петра Могили, Анастасія  Слободянюк та Валерія Бурлаченко. Захід розпочався ознайомленням з експозиціями бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля». Також там відбулася пізнавально-творча година-дискурс «Поети Тернопілля – герої України», яку провів доктор мистецтвознавства, професор, член Національної спілки композиторів України, Олег Смоляк.

Завдання наради полягало у відборі юних літераторів до Національної спілки письменників України. Оцінювали творчість очільник Тернопільської обласної організації НСПУ Олександр Смик; секретар НСПУ по роботі з молоддю Богдана Гайворонська (м. Київ); тернопільські письменники Олександр Вільчинський та Тетяна Дігай; голова Волинської обласної організації НСПУ Ольга Ляснюк (м. Луцьк).

Також молодь відвідала славнозвісні Бережани: зустрілася з читачами літературно-меморіального музею ім. Богдана Лепкого та побувала у «Меморіальному комплексі Українським Січовим Стрільцям на горі Лисоня».

Учасники заходу мали змогу придбати збірки сучасних письменників, які були присутні на нараді. Наші студентки привезли подарунок і для кафедри: книгу  “ЛюдиНа У рані” Б. Гайворонської з автографом.


Загалом нарада подарувала цінний досвід, знайомства та незабутній час, проведений у колі поетичних душ.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …