Студенти Могилянки відвідали виставку Романа Сущенка


Студенти факультету політичних наук та інституту філології ЧНУ імені Петра Могили 29 січня 2020 року відвідали виставку Романа Сущенка, яка проходить у виставковій залі ММПКМ.

 

Зокрема для студентів-журналістів процес передбачав не лише відвідування галереї, а й підготовку журналістських матеріалів про виставку та її автора.

 

 

Роман Cущенко – український журналіст та політв’язень Кремля. У 2016 році його незаконно арештували в Москві, а через два роки – РФ засудила його до 12 років колонії суворого режиму. Останні 6 років перед ув’язненням він працював власним кореспондентом агентства «Укрінформ» у Парижі та висвітлював, зокрема, вплив пропаганди РФ на Францію та Європу. Звільнений Роман був по обміну разом з іншими в’язнями, пробувши за гратами 1070 днів.

 

Малювання – захоплення всього життя Романа Сущенка. Роботи представлені на виставці, він створив протягом 2016-2018 років під час перебування у СІЗО «Лефортово» в Москві.

Сущенко використовував лише підручні засоби для того, щоб малювати – лушпиння цибулі, сік буряка, чай, пральний порошок, кетчуп, розчин фурациліну тощо. Пізніше йому дозволили передати пастель 24 кольори та акварель.

Повна колекція журналіста показана саме в Миколаєві, адже автор  проходив військову службу та деякий час жив тут і має в місті чимало друзів. Це перша виставка робіт Романа Сущенка. Сам автор теж був присутній на зустрічі зі студентами та розповів чимало цікавих подробиць створення своїх робіт.

 

Виставка триватиме ще протягом кількох тижнів.

Більше фото тут.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …