Студенти «Могилянки» святковим парадом відзначили День Європи

У суботу, 19 травня, Миколаїв разом із усім світом святкував День Європи. Уже традиційно студенти та учні міста влаштували парад усіх 28 країн-членів Євросоюзу.

«Могилянка» цього разу представляла запальні Іспанію та Португалію. У традиційному вбранні зі своїми Дон Кіхотом та Санчо Пансою студенти пройшлись вулицею Соборною до центральної площі міста. Там їх вже чекала університетська фотозона, а згодом дві команди виступили на сцені з номерами, що відображали культурне життя двох країн Піренейського півострову.

«Україна вже чітко визначилась зі своїм європейським майбутнім. Це свято дуже важливе для розвитку нашої держави, громадянського суспільства. Ті цінності, які сьогодні пропагує Євросоюз – це цінності, котрі цілком можуть допомогти об’єднати наше суспільство. Нам дуже приємно поєднувати культуру і традиції нашої країни з європейськими, дізнаватись про наших сусідів щось нове», – розповідає студент-соціолог ЧНУ ім. Петра Могили Іван Горбатко.

У заході також взяли участь перші особи міста, зокрема міський голова Олександр Сєнкевич та його заступник Олексадр Омельчук, які свого часу закінчили наш університет. Разом із ними на святі побували посли Румунії та Туреччини.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».